Voor auto en fiets:

Auto Fiets



Nieuw in ons assortiment:

Afstandsbediening AYCT-103 KlikAanKlikUit


Jachtlak hoogglans Touwen

Inhoud: 250 ml

Straatbezem bassine / stalks 29 cm Middelwijk


LXT 18 V Tophandle kettingzaag 25 cm DUC258Z Makita


Een greep uit ons assortiment Voor auto en fiets

Lifehammer Original glow in the dark oranje


Dubbele hamer met geharde punten om ramen in enkele seconden te verbrijzelen. Ingebouwd, vlijmscherp Solingenmes voor het doorsnijden van gordels. Door zijn fluoriscerende kop is de noodhamer in het donker altijd makkelijk te vinden.

€ 22,00

IJskrabber


IJskrabber kunstof-plexiglas. Kleur kan afwijken.

€ 1,25

Acculader CE-BC 10 M Einhell


Intelligente microprocessor gestuurde acculader Meertraps laadcyclus bewaakt door microprocessor Universele acculader voor verschillende accutypen Geschikt voor Gel, AGM, Onderhoudsvrije en loodzuur accu's Veiligheidsklasse IP65 (stofdicht & bescherming tegen water)

€ 70,95

Ruitensproeier Antivries -20° 5 liter


Ruitenvloeistof winter reinigt en beschermt autoruiten bij temperaturen tot -20°c . De anti-vries in de vloeistof zorgt ervoor dat de vloeistof zelf niet bevriest. Bevat: ethanol. Dit product is verpakt in een stevige can met een inhoud van 5 liter.

€ 6,99

Kruissleutel Work-it


Maten 17-19-22 mm en13/16"

€ 14,49

Acculader CC-BC 6 M Einhell


Intelligente acculader met microprocessor controle Microprocessor gestuurde 6-staps acculader Universele acculader voor verschillende accutypen Gel, AGM, Onderhoudsvrije en lood-zuur accu's Automatische accuspanning detectie 6 en 12 V voertuigen

€ 50,95