Technische vloeistoffen:

Diversen



Nieuw in ons assortiment:

Groene aanslagreiniger Zep


Ledlamp filament A60 Softline E27 Calex

Aantal lumen: 1055 Lm

Speedboor Makita

Diameter: 8 mm

SMD LED lamp GU10 240V Dimbaar Calex

Vermogen: 6 watt

Een greep uit ons assortiment Technische vloeistoffen

Roestomvormer 100ml Zep


Verwijder loszittende roestdeeltjes met de Zep roestomvormer. Het middel neutraliseert het roestproces en dringt zelfs door roest heen. Zorg dat de ondergrond droog en stofvrij is voordat u het roest verwijdert met de borstel in de dop en het middel. Na dertig minuten is het oppervlak droog en na 72 uur kunt u het oppervlak overschilderen.

€ 8,99

Kwastenreiniger Bleko


Voor het reinigen en onderhouden van kwasten, penselen, verfrollers e.d. Flacon voorzien van een kinderveilige sluiting.

€ 5,99

Super vloerlijm verwijderaar Alabastine


Krachtige snelwerkende vloerlijm verwijderaar, Werkt binnen 20 minuten Verwijdert hardnekkige lijmresten Methyleen chloride vrij Verwerkingstemperatuur tussen 10°C.en 25°C Opslag niet boven de 25°C Verwerkingstijd 20 minuten tot 4 uur.

€ 21,49

Zep lijm en sticker verwijderaar 250ml


De Zep sticker- en lijmverwijderaar 250ml vernietigt plakresten. Verwijdert tape- en stickerresten, teer, vet, kauwgom, make-up, lijm, etc. Te gebruiken op glas, hout, metaal, werkbladen, stof, tegels en nog veel meer. Ideaal voor het verwijderen van labels en stickers van etiketten, draagtassen, machines en toestellen. Verwijdert ook vet en olie van onderdelen, machines en vloeren.

€ 6,29

Zoutzuur 500ML Elma


Voor reiniging en verwijderen van cement- en kalkresten Zoutzuur <10% Schadelijk bij inslikken en bij aanraking met de huid, alsook schadelijk voor het milieu. Voorzien van een kinderveilige sluiting.

€ 3,25

Kwast ontharder 500 ml. Bleko


Voor het soepel maken van kwasten welke zijn hard geworden. Afhankelijk van de soort verf moeten de kwasten 24 tot 72 uur in de kwastontharder staan. Daarna reinigen met kwastenreiniger.

€ 7,49