Nieuw in ons assortiment:

Bankhamer Neo

Gewicht: 800 gram

Tele-raamuitzetter RVS Starx


Paumelle 3000 voor horprofiel


LXT 18 V Heteluchtpistool DHG180Z01 Makita


Een greep uit ons assortiment Boren

SDS-PLUS boor B2S Makita


B2S: Makita SDS-PLUS betonboren. Basis 2-snijder Is een uitstekende boor die uitblinkt in zijn prijs-kwaliteitsverhouding.

€ 3,65

Metaalboren HSS-g diverse maten


Volgens DIN 338 Voor het boren in alle soorten metaal en kunststof

€ 1,04

Slangenboor lang Wolfcraft


Deze hoogwaardige houtboor is ideaal voor het boren in houten balken en dik hout. De geharde snijkanten zorgen voor een lange levensduur, terwijl de zelfsnijdende centreerpunt zorgt voor snel en nauwkeurig aanboren. De voorsnijbeitels snijden de houtvezels netjes weg, terwijl de grote spaangroef de spanen effectief afvoert. Deze boor is verkrijgbaar in verschillende maten en beschikt over een zeskantschacht voor een stevige plaatsing in de boorkop.

€ 10,80

Metaalboren HSS met afgedraaide schacht


Volgens DIN 338 Voor het boren in alle soorten metaal en kunststof boorpunt 118°. De schacht is afgedraaid naar Ø 13 mm. Lengte is tot afgedraaide schacht.

€ 12,80

Metaalboren HSS-g diverse maten


Volgens DIN 338 Voor het boren in alle soorten metaal en kunststof

€ 1,04

Metaalboor zeskantschacht Power Craft


HSS (snelstaal) metaalboor met zeskant 1/4"aansluiting past in alle 1/4" bithouders .

€ 3,15