Nieuw in ons assortiment:

Speedboor Makita

Diameter: 40 mm

LXT 18 V Klopboor-/schroefmachine DHP490Z Makita


LXT 18 V Snoeischaar DUP181Z Makita


Verstelbare moersleutel Ergo 9035 Bahco


Een greep uit ons assortiment Diamant schijven-boren

Diamantschijf volband met waterkoeling Makita


Volband diamantzaagblad voor gebruik met waterkoeling. Segmenthoogte 4 mm. Geschikt voor het zagen van hard beton, graniet, gebakken klinkers, klinkers, beton, asfalt, marmer en tegels.

€ 37,51

Diamantboor Makita


Makita diamant boor voor gebruik met waterkoeling, voorzien van 9mm segmenthoogte. De segmenten zijn conisch gepunt voor eenvoudige aanzet. Door zuiver boren behoeven de geboorde gaten geen nabewerking meer.

€ 212,35

Diamantboor adapter M14 naar zeskant Graphite


Geschikt voor diamantboren met M14 opname. Om de diamantboor te gebruiken op een boormachine.

€ 6,65

Diamantschijf Blauw duurzaam Makita


Lasergelaste diamantschijf voor diverse beton- en steensoorten. Met een segmenthoogte van 10 mm zijn deze schijven vanaf 230 mm voorzien van 3DDG technologie. De binding zorgt voor een lange levensduur.

€ 317,93

Diamantboor droog Makita


Makita diamantboor voor droog gebruik. Geschikt voor het boren van porseleinen tegels. Te gebruiken in combinatie met boormachines met een maximaal toerental van 3.000 toeren per minuut en een 13mm boorkop.

€ 53,24

Diamantboor met waterkoeling BOA


BOA diamantboor met waterreservoir. Met gelaste natuurdiamant kroon en 1/4” zeskant aansluiting. De boor is voorzien van een CCV (Cool Clear Vision) waterreservoir. Voor boorwerk in composietsteen, beton, glas, terazzo, dubbelgebakken tegels, natuursteen, porcelein, etc..

€ 18,35